Tinichigiu auto

 Puteti uploada doar fisiere word sau pdf.

CRITERII DE SELECȚIE
Peste 5 ani experiență în Auto / Echipamente, Service / Reparatii, Specialisti / Tehnicieni

Candidatul ideal
• Calificare profesionala in domeniu;
• Experienta pe un post similar de minim 5 ani;
• Atentie la detalii, seriozitate, profesionalism;
• Permis auto categoria B.

Descrierea jobului
• efectueaza interventii si operatiuni de reparatie asupra autovehiculelor avariate;
• respecta standardele impuse de producator, tehnologiile, normele de timp si consumurile specificate, procedurile si instructiunile de lucru si de utilizare a echipamentelor;
• coopereaza cu Seful de Atelier, Responsabilul Garantii, Consilierul Service si Responsabilul Piese Schimb pentru a indeplini sarcinile la standarde de calitate inalte si pentru a asigura satisfactia clientilor.

Oferta :
• Pachet salarial atractiv(salariu fix+comision);
• Tichete de masa;
• Oportunitatea de a lucra la standarde de calitate inalte, intr-un mediu profesionist.

Intrebari frecvente