Sef de atelier Tinichigerie-Vopsitorie

 Puteti uploada doar fisiere word sau pdf.

CRITERII DE SELECȚIE
Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal
• Studii universitare tehnice;
• Calificare pe un post similar de minim 3 ani (Sef Service / Maistru / Tehnician Diagnoza / Receptioner);
• Experienta profesionala in domeniul mentenantei si reparatiilor de autocamioane / autotractoare / remorci/ semiremorci;
• Cunoasterea sistemelor tehnice Mercedes-Benz constituie un avantaj;
• Motivatie si dorinta de dezvoltarea profesionala;
• Abilitati si cunostinte manageriale cu aplicare directa in formarea, coordonarea si motivarea echipei;
• Cunostinte de limba engleza / germana.

Descrierea jobului
• Organizeaza si conduce activitatea atelierului de Tinichigerie Vopsitorie, in vederea gestionarii solicitarilor clientilor, eficientizarii de utilizare a resurselor si obtinerii profitabilitatii departamentului;
• Coordoneaza lucrarile preluate pentru a atinge asteptarile clientilor in termenul angajat, la calitatea marcii reprezentate si cu atentie la eficienta activitatilor;
• Colaboreaza cu directorul de service, cu personalul de suport si cu toate departamente din companie, in vederea cresterii gradului de satisfactie al clientilor pentru serviciile post vanzare oferite;
• Are ca obiectiv fidelizarea clientilor si urmareste periodic gradul de satisfactie al acestora;
• Gestioneaza din punct de vedere administrativ toate aspectele ce converg cu activitatea desfasurata.

Oferta :
• Salariu atractiv si bonus in functie de rezultate;
•Tichete de masa;
• Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist si de certificare internationala, in domeniul tehnic, la nivelul recunoscut al marcii Mercedes-Benz;
• Posibilitati de dezvoltare a unei cariere de succes intr-o companie moderna si dinamica, recunoscuta in plan national.

Intrebari frecvente