Consultant vanzari E Bike si vehicule cu propulsie electrica

 Puteti uploada doar fisiere word sau pdf.

Candidatul ideal
- Absolvent studii superioare;
- Experienta relevanta pe un post similar;
- Abilitati tehnice in domeniul bicicletelor;
- Pasionat de sport in aer liber, de biciclete, orientat catre domeniul ECO si catre identificarea de masuri in vederea conservarii si salvarii mediului;
- Atitudine orientata catre client, cu bune abilitati de comunicare si atentie la detalii, atitudine proactiva;
Descrierea jobului
-Vanzarea vehiculelor din categoria E Bike, trotinete electrice, biciclete electrice, in conformitate cu procedurile grupului Autoklass cat si ale fabricantului;
-Identificarea de noi oportunitati de vanzare pentru clientii specifici segmentului;
-Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu orice client existent sau pontential;
-Prospectare activa a pietei.

Oferta:
-Pachet salarial atractiv;
-Tichete de masa;
-Posibilitate de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist;
-Cursuri de pregatire profesionala.
Intrebari frecvente