Consilier vanzari autovehicule Honda

 Puteti uploada doar fisiere word sau pdf.

CRITERII DE SELECȚIE
Peste 3 ani experiență în Vanzari, Auto / Echipamente

Candidatul ideal
- Absolvent studii medii/superioare;
- Experienta in vanzari autovehicule;
- Permis auto categoria B ;
- Cunostinte despre autovehicule, dorinta de a face cariera in domeniu, stabil, dorinta de perfectionare;
- Persoană determinată, imaginativa, entuziasta, adaptabila, flexibila, cu un bun spirit comercial, optimista, sociabila;
- Excelente abilitati de comunicare si de dezvoltare de relatii de calitate.

Descrierea jobului
-Prospectarea si dezvoltarea bazei de date de clienti prin contacte si intalniri, prin vanzari active in conformitate cu nevoile clientilor si cu strategia companiei;
-Prezentarea in mod profesional a autovehiculelor catre clientii sositi in locatie, dand dovada de disponibilitate, suportivitate si experienta tehnico-comerciala;
-Cunoasterea si informarea clientilor privind configuratiile tehnice ale autovehiculelor Honda.

Beneficii:
- pachet salarial foarte atractiv (salariu fix+comision);
- tichete de masa;
- mediu de lucru profesional;
- posibilitate de dezvoltare a unei cariere in domeniul auto;
- cursuri de formare profesionala.

Intrebari frecvente